Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

M O D E L Á Ž   N E H T ŮObrazek 

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Ovšem při přílišné délce mohou působit poněkud směšně. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování gelu v závislosti na růstu nehtů vlastních. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní, vydrží vše od úklidových prací, zahradničení, až po ťukání do klávesnice PC a mobilního telefonu. Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních. Prodlužování nehtů bývá prováděno metodou vytvrzeného gelu UV lampou, dvěma variantami:
1) nalepení umělých tipů a následnou modelací výsledného tvaru gelem


2) modelací gelem za pomoci šablon

3) potažení přírodního nehtu gelem

 

Výběr z možných variant prodloužení nehtů je závislý na tvaru a velikosti lůžka vlastních nehtů. U první varianty zhruba po 3 měsících dochází k odrostu umělého tipu a nehet je pak tvořen pouze gelem. Ale u varianty druhé je nehet od počátku tvořen gelem celý.

Finální úpravou nehtů je nalakování barevnými laky nebo dnes velmi oblíbená "Francie" - bílé a barevné zakončení volných okrajů. Pokud ani takto upravené nehty neuspokojí, je možné dále vybírat ze široké škály obtisků a barevných šablon .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář